System Rezerwacji Sal
Pracuj.pl

We design & build professional integration

System Rezerwacji Sal Pracuj.pl

Klient: Pracuj.pl
Jak wiadomo, w rozległych powierzchniach biurowych kłopotem jest właściwe zarządzanie dostępnością salek do spotkań, zwłaszcza, gdy w procesie uczestniczy wielu pracowników.

Z pomocą takim obiektom przychodzi dobrze zaprojektowany i wdrożony system rezerwacji sal, który za pośrednictwem ekranów w przyjazny sposób wyświetla agendę aktualnie zaplanowanych spotkań oraz umożliwia użytkownikom dokonywać kolejnych rezerwacji poszczególnych salek.

System firmy URVE obejmował 27 pomieszczeń, które zostały wyposażone w dotykowe panele LOBO 10”. Są to urządzenia typu all-in-one, składające się z ekranu LCD obudowanego estetyczną stalą i playera wraz z oprogramowaniem URVE. Panele LOBO wraz z serwerem rezerwacji sal sygnalizują w wygodny sposób zajętość poszczególnych pomieszczeń oraz umożliwiają pracownikom wyszukiwanie wolnej w danym terminie salki, a następnie jej rezerwację. Wprowadzone dane automatycznie pojawiają się na ekranie, co sprawia, że wyświetlane informacje są zawsze aktualne, a każdy użytkownik uzyska aktualny status zajętości sal. Dodatkowo integracja serwera z usługą Microsoft Exchange Klienta, umożliwia pracownikom dokonywanie rezerwacji salek z poziomu aplikacji do przeglądania poczty elektronicznej. System jest w pełni zarządzalny dla upoważnionych osób za pomocą panelu administratora z poziomu przeglądarki internetowej, w którym można dokonywać ręcznej korekty w harmonogramie poszczególnych salek.

URVE

Inne realizacje