Empark

We design & build professional integration

Empark

Klient: Empark
W salach konferencyjnych Emparku zorganizowaliśmy dostawę, oraz wdrożenie systemu AV dla centrum konferencyjnego, składającego się z:

Systemu Sterowania

System Sterowania Crestron to rozbudowany i inteligentny systemem, który integruje funkcje wyposażenia audiowizualnego i teletechnicznego sali. Sterowanie systemem odbywa się poprzez interaktywny panel dotykowy LCD z interfejsem graficznym, na którym umieszczone są wszystkie podstawowe funkcje niezbędne do obsługi. Dzięki temu systemy mogą być obsługiwane nie tylko przez technika, ale i zwykłego użytkownika bez specjalistycznej wiedzy. Warto zauważyć, iż poza urządzeniami audio-video, system steruje także oświetleniem oraz roletami w sali. Wyposażony jest również w czujniki położenia ścian działowych, dzięki czemu rozpoznaje układ podziału Sali i dostosowuje się do niego. Dodatkowo, w mniejszych salach konferencyjnych zastosowany został system sterowania Kramer. To prosty system sterowania oparty na klawiaturze 6-cio przyciskowej dzięki której intuicyjnie możemy sterować urządzeniami AV zamontowanymi w danej sali.

Systemu wyświetlania obrazów

System wyświetlania obrazów bazuje na wysokiej klasy projektorach marki Hitachi i monitorach 55” , 65” Philips. Projektory wykorzystują ekrany 260cm, i 220cm formatu 16:10 i umożliwiają podłączenie sygnału WXGA, natomiast na ekranach LCD możliwe jest podłączenie sygnałów fullHD. Podłączenie sygnału do prezentacji odbywa się poprzez przyłącza Atlona zamontowane na ścianach.

Systemu nagłośnienia

Sygnały dźwiękowe, które uatrakcyjniają prezentacje, odtwarzane są z zestawu głośników sufitowych Work CPRO6. Regulacja głośności odbywa się z poziomu panelu dotykowego LCD CRESTRON. Dodatkową zaletę stanowi również możliwość wyboru mikrofonu, z którego chcemy korzystać w danej sali.

Philips - Professional Display Solutions
Hitachi
Crestron

Inne realizacje