We design & build solutions of tomorrow

Integrated Professional Solutions

IPS założyliśmy w 2011 roku. Choć działamy niezbyt długo, staliśmy się wiarygodnym i sprawdzonym partnerem, który doradza klientowi, jak najlepiej zainwestować i wykorzystać nowe technologie do usprawnienia funkcjonowania jego miejsca pracy, biura lub przestrzeni budynkowej.

Jesteśmy szansą dla tych, którzy chcą porzucić ustalone schematy i jak najkorzystniej zainwestować w nowe technologie. Zbudowaliśmy w tym czasie zespół złożony z kilkudziesięciu wyspecjalizowanych inżynierów, potrafiących dostrzec potrzebę zmian, których tempo tworzy rzeczywisty potencjał firmy. Od początku istnienia ustanawiamy zasady i wzorce, tworzymy wartości i doskonalimy jakość. Mamy w zespole osoby ze wszystkimi kluczowymi kompetencjami z wybranych obszarów rynku nowych technologii. Dzięki tej wiedzy i doświadczeniu:

  • Efektywnie łączymy specjalistyczną wiedzę z szeroką gamą produktów teleinformatycznych czy multimedialnych.
  • Umiejętnie wykorzystujemy różnorodność funkcji i możliwości różnych branż, tworząc komplementarne rozwiązania.
  • Kreujemy nową rzeczywistość opartą na najnowocześniejszych sprawdzonych rozwiązaniach dostępnych na rynku.
1000
Zrealizowanych projektów
400
Zadowolonych klientów
43
Osobowy zespół instalatorów i inżynierów
120
tysięcy metrów kwadratowych infrastruktury

Design & Build

Możesz nam powierzyć całą inwestycję od projektu do realizacji. Projektujemy systemy w istniejących budynkach biurowych i hotelowych Tworzymy również systemy dla nowo powstających budynków.

Powierzenie nam całości inwestycji sprawia, że przejmujemy za nią pełną odpowiedzialność. Dzięki temu możesz spodziewać się kreatywnego podejścia do projektu i wymiernych korzyści: optymalizacji kosztów i zakończenia prac w terminie oraz stu procentowego zadowolenia z efektów. Projektujemy własne rozwiązania, ale możemy też realizować projekty stworzone przez inne firmy. Sam decydujesz, jaką część inwestycji i w jakim zakresie nam powierzysz. Za każdym razem stanowi to dla nas przyjemne wyzwanie.

Zaufali nam

Działamy na polskim rynku już od ponad 12 lat. Przez cały ten czas staraliśmy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostarczając innowacyjne usługi i komponenty najwyższej jakości. Cieszymy się, że wielu z Nich doceniło pasję oraz zaangażowanie, jakie wkładamy w codzienną pracę, i wciąż powierza nam coraz to bardziej wymagające projekty.