Golub Gethouse
Warszawa

We design & build professional integrations

Golub Gethouse Warszawa

Klient: Golub Gethouse
Dla warszawskiej firmy deweloperskiej
Golub Gethouse Sp. z o.o., przeprowadziliśmy kompleksowy projekt oraz instalację systemów AV w ich nowym biurze znajdującym się na 23 piętrze wieżowca Warsaw Financial Center.

Na 610 mkw. powierzchni znajdują się m.in. 4 sale konferencyjne oraz 30 stanowisk pracy. Gości biura wita recepcja, gdzie na jedną ze szklanych ścian wkomponowany został 42-calowy monitor marki Sharp, który w połączeniu z zainstalowanym Playerem BrightSign umożliwia zarządzanie treścią dla całej firmy.

W biurze zaaranżowana została pokazowa sala konferencyjna – tzw. showroom, w którym znalazł się 80-calowy monitor Sharp. Nagłośnienie sali oparte zostało na produktach marki Paradigm. Całość scala system sterowania marki Creston. Zaprojektowane systemy umożliwiły w prosty sposób sterowanie zarówno oświetleniem, monitorem, jak i zasłonami. System świetnie sprawdził się podczas prowadzenia licznych prezentacji, w tym wirtualnych spacerów z wykorzystaniem Oculusa.

W drugiej sali konferencyjnej został wykorzystany projektor Sony VPL-FH65 z wbudowaną optyką, a wraz z nim ekran 260 cm. Sala została wyposażona w system video konferencyjny Vidyo z kamerą Logitech CC3000.

Cała infrastruktura znalazła swoje miejsce w serwerowni firmy, co zapewniło pełen ład i kontrolę nad wszystkimi urządzeniami z jednego miejsca.

Sharp
Logitech
Sony
Vidyo

Inne realizacje