SYSTEM TERMOWIZYJNY DO
POMIARU TEMPERATURY LUDZKIEGO CIAŁA
GWARANCJĄ BEZPIECZEŃSTWA
TWOJEJ FIRMY I TWOICH KLIENTÓW

Wyposaż swoją firmę w najnowszą kamerę termowizyjną, która jest zdolna do bardzo dokładnego
pomiaru temperatury ciała ±0,3°C (Z BLACK BODY).
Wbudowany algorytm AI pozwala na szybki i bezkontaktowy wieloosobowy pomiar
w odległości do 3 metrów

Sprawdzone rozwiązanie na froncie walki z COVID-19

Dahua Technology, wiodący światowy dostawca inteligentnych rozwiązań na wczesnym etapie uczestniczył w zapobieganiu epidemii COVID 19 w Azji, przyłączając się do globalnych wysiłków w zakresie zwalczania wirusa w celu zminimalizowania jego wpływu na ludzkość.

Od momentu wysłania pierwszej partii kamer termowizyjnych do najbardziej dotkniętego obszaru Wuhan 24 stycznia, rozwiązanie termowizyjne Dahua zostało wdrożone w tysiącach miejsc w Chinach, w tym w węzłach transportowych, kompleksach handlowych, bankach i innych miejscach, a niektóre z nich są w drodze do wielu krajów w Azji.

Zobacz certyfikaty

Inteligentne rozwiązanie które daje pewność i bezpieczeństwo

W porównaniu z tradycyjnym sposobem pomiaru temperatury ciała TERMOMETREM CZOŁOWYM, Dahua Thermal Solution, znacznie poprawia szybkość i dokładność, a jednocześnie POMAGA ograniczyć zakażenia krzyżowe poprzez bezdotykowy pomiar. Cechując się wysoką dokładnością, wysoką wydajnością, dużymi możliwościami adaptacyjnymi i łatwym wdrożeniem, rozwiązanie termiczne Dahua Thermal Solution może być STOSOWANE W KAŻDYM MIEJSCU.

Technologia

Obszary zastosowania

Hongkong, kapitał finansowy w Azji, również cierpi z powodu epidemii COVID-19. Rozwiązanie termiczne Dahua Thermal Solution zostało zastosowane w niektórych lokalnych kompleksach biznesowych, bankach, parkach firmowych i innych miejscach. Aby umożliwić bezpieczne i płynne wznowienie pracy w ostatnim czasie, sporo dużych korporacji, takich jak Paul Y. Engineering Group Limited, używa rozwiązania termicznego Dahua Thermal Solution w swojej siedzibie, aby poprawić bezpieczeństwo pracy.

Dowiedz się więcej

Lotniska

Dworce kolejowe

Dworce autobusowe

Budynki biurowe

Szkoły i przedszkola

Szpitale

Przemysł

Centra logistyczne

Budowy