O IPS

IPS jest integratorem teleinformatycznym. Oferujemy profesjonalne, a zarazem kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne, multimedialne oraz wielofunkcyjne systemy sprzętowe dla Biznesu renomowanych producentów. Posiadamy stabilną i ugruntowaną pozycję na polskim rynku. Jesteśmy ponadto jedynym w Polsce Partnerem i wyłącznym Przedstawicielem na rodzimym rynku producenta Ericsson-LG (dawniej LG-Nortel).

Zrealizowanych projektów

500

Zadowolonych klientów

1300

Kilometry infrastuktury

3000 K

Nasze doświadczenia

11 lat

Jesteśmy pasjonatami najnowszych technologii

Misja i cele

Jesteśmy pasjonatami najnowszych technologii. To one dają nam siłę napędową do szukania i tworzenia nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych dla naszych Klientów. Naszą misją jest zapewnienie wszystkim Klientom dostępu do jak najszerszej oferty sprzętu oraz rozwiązań teleinformatycznych i audio wizualnych (multimedia), gwarantując stałe i profesjonalne wsparcie techniczne naszych inżynierów. Chcemy, aby nasi Klienci mogli skupić się na tym, co jest dla nich najważniejsze – na rozwoju własnego biznesu.

Dlaczego IPS?

Przede wszystkim SŁUCHAMY Klienta. Otwieramy się na Jego potrzeby, możliwości i oczekiwania. Poznajemy specyfikę Jego działalności. Wspólnie wypracowujemy wizję, która łączy nasze doświadczenie w projektowaniu funkcjonalnych systemów z wymaganiami Klienta.

3

Wysokiej jakości sprzęt

4

Natychmiastowa dostawa produktów

7

Dogodne formy płatności

1

Wieloletnie doświadczenie

Wsparcie techniczne 24/7/365

Wysoko wykwalifikowany zespół techniczny

Nasi partnerzy

Jeśli chcecie Państwo z nami współpracować, prosimy o kontakt.

Czytaj więcej

logo-ericsson-lg

logo-sharp

logo-kontel